Lesrooster

MAANDAG

Pickerhal F
09.00-10.00Aerobic/StepsEls Nieuwenhuizen
10.00-11.00Fit op muziekEls Nieuwenhuizen
Pickerhal A
15.30-17.30Selectie Turnen Meisjes instapMonique Kuenen
17.30-19.30Selectie Turnen MeisjesMonique Kuenen
17.30-19.30Selectie Turnen JongensCharles Wansink
De Rekstok
19.00-20.00Fit op muziekEls Nieuwenhuizen
20.00-21.00SeniorengymAnnie Jansen
't Spieker Theaterzaal
17.00-18.00Game Over Crew TrainingByron Westmaas
18.00-19.00Ballet12+Byron Westmaas
Tamira Hasselo
19.00-20.00Modern12+Byron Westmaas
Tamar
20.00-21.00Crew Training
E4Excellent
16+Byron Westmaas
Charlaine Dollekamp

DINSDAG

Pickerhal A
16.00-17.00Survivalgym jongensVanaf 6 jaarMonique Kuenen
17.00-18.00Survivalgym meisjesVanaf 6 jaarMonique Kuenen
19.30-20.30Ski-conditietraining22-09-2020 t/m 15-02-2021Els Nieuwenhuizen
't Spieker
17.00-18.00Jazz Dance7-8 jaarCharlaine Dollekamp
18.00-19.00Jazz Dance9-10 jaarCharlaine Dollekamp
19.00-20.00Jazz Dance11-14 jaarCharlaine Dollekamp
20.00-21.00Mix diverse stijlen25+Charlaine Dollekamp

WOENSDAG

Pickerhal A
09.00-09.45Ouder & KindgymIvonne Rooks
18.30-19.30Gym voor Verstandelijk beperkten Gerdy Klein Haneveld
Pickerhal C
09.00-10.00Conditiegym herenMark Elschot
10.00-11.00Conditiegym damesMark Elschot
Pickerhal F
19.00-20.00Aerobic / StepsEls Nieuwenhuizen
't Spieker Theaterzaal
16.00-17.00Streetdance/HipHop
8-10 jaarByron Westmaas
17.00-18.00Streetdance/HipHop11-12 jaarByron Westmaas
18.00-19.00HipHop12-14 jaarByron Westmaas
Bo
19.00-20.00HipHop15+Byron Westmaas
Charlaine Dollekamp

DONDERDAG

Pickerhal D
09.00-10.00Senioren ActiefIvonne Rooks
Pickerhal A
15.30-17.30Selectie Turnen Meisjes instapMonique Kuenen
17.30-19.30Selectie Turnen MeisjesMonique Kuenen
17.30-19.30Selectie Turnen JongensCharles Wansink
't Spieker
16.15-17.00Kids Dance4-6 jaarCharlaine Dollekamp
17.00-18.00Jazz Dance6-7 jaarCharlaine Dollekamp
18.00-19.00Crew Training
Dauntless
19.00-20.00HipHop15+
20.00-21.00Jazz Dance15+Charlaine Dollekamp
Tamira Hasselo

VRIJDAG

Pickerhal A
09.00-10.00Conditiegym herenMark Elschot
10.00-11.00Conditiegym damesMark Elschot
14.30-15.30KleutergymMonique Kuenen
15.30-16.30SpeeltuinturnenGroep 3 & 4Monique Kuenen
16.30-17.30Recreatief turnenGroep 5, 6 & 7Monique Kuenen
17.30-18.30Recreatief turnenGroep 8 en ouderMonique Kuenen
19.00-20.00Freerunning17-21 jaarKeanu Rosmuller
Pickerhal C
16.00-17.00Freerunning8-10 jaarKeanu Rosmuller
17.00-18.00Freerunning11-13 jaarKeanu Rosmuller
18.00-19.00Freerunning14-16 jaarKeanu Rosmuller
't Spieker
16.30-17.30Crew training
Exquisite
Charlaine Dollekamp
17.30-18.30Girly11-14 jaarCharlaine Dollekamp
Tamar
18.30-19.30Girly14-16 jaarCharlaine Dollekamp
19.30-20.30Feminine16+Charlaine Dollekamp
Bo

VAKANTIES 2020-2021

Vakantiesvant/m
Herfstvakantie19-10-202023-10-2020
Kerstvakantie18-12-202001-01-2021
Voorjaarsvakantie22-02-202126-02-2021
Pasen02-04-202105-04-2021
Meivakantie26-04-202107-05-2021
Hemelvaartweekend13-05-202116-05-2021
Pinksteren23-05-202124-05-2021
Zomervakantie12-07-202120-08-2021